Hodinový manžel je služba ideální pro seniory

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hodinový manžel je služba ideální pro seniory

Senioři, obzvlášť ti ve vyšším věku, postupně ztrácení pohybovou zdatnost a síly také nemají jako dřív. Proto i běžné opravy a úpravy v bytě nebo domě už nejdou provádět tak snadno. Když nemají možnost požádat o pomoc někoho z rodiny, protože děti se rozprchly po světě, a žádný ze sousedů nebo přátel není zručný kutil, mohou o drobné bytové opravy nebo úpravy požádat řemeslníka. Kvůli malému rozsahu provedené práce je ale taková zakázka nelukrativní, a pokud přece jen svolí, tak musejí senioři počítat s dost vysokou cenou.

Už nemohou všechny práce dělat jako dřív

Takovou cenu si nemohou dovolit zaplatit, proto přemýšlejí, jak situaci vyřešit. Od známých se dozví, že i u nich byl pán, co dokáže opravit téměř vše, hodinový manžel. A doporučí jim, aby také vyzkoušeli služby společnosti Hodinový manžel Praha. Byli s jejími službami spokojení a nemuseli se obávat řemeslníka pustit do bytu. Společnost si totiž zakládá na spokojenosti svých zákazníků a na jejich důvěře ke společnosti.

hodinový manžel

Hodinový manžel Praha překvapí širokou nabídkou svých služeb. Jejich kompletní výčet najdete na internetových stránkách firmy, společně s telefonickým a emailovým kontaktem. Na odborníky se můžete obrátit s jakýmkoli dotazem, přesnější ceny jednotlivých služeb vám sdělí zdarma a složitější zakázky si, také zdarma, přijede pracovník firmy obhlédnout a na místě určí předběžnou cenu provedené práce. Materiál může použít vlastní, nebo ten, který si zákazník sám koupí. Nejsou vyžadované žádné zálohy na materiál, zakázka se hradí celá až po jejím skončení. Pokud bude pracovník materiál kupovat sám, do ceny se započítává i čas strávený nákupem materiálu. Naopak příplatky si firma Hodinový manžel Praha neúčtuje za práci o víkendech, o svátcích, ve večerních hodinách, zdarma poskytuje drobný materiál, jako jsou šroubky a hmoždinky. Pravidelným zákazníkům poskytuje věrnostní slevy, při doporučení služeb svému známému má zákazník nárok na desetiprocentní slevu. Kromě montážních a instalatérských prací lze využít také službu čištění koberců Praha.