I pracovní oděv ze stavby je třeba vyprat

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem I pracovní oděv ze stavby je třeba vyprat

Má vaše firma sídlo v karlovarském kraji a potřebujete často prát a žehlit větší množství oblečení? Prádelna v článku vám tento problém spolehlivě vyřeší.

Prádelna Verona v Karlových Varech poskytuje své služby pro firmy, ubytovací a stravovací zařízení, ale také pro jednotlivce. Veškeré prádlo třídí podle typu a stupně znečištění. Perou a suší v pračce kvalitní značky. Za pomoci nejmodernějších technologií se postarají o hygienu Vašeho textilu, prodlužují životnost Vašeho prádla a v neposlední řadě se starají také o ochranu životního prostředí. Mezi hlavní sortiment praní, mandlování a žehlení patří: ručníky, prostěradla, kalhoty, sukně, košile, trička, svetry, spodní prádlo, deky, polštáře a další.

Žehlení

Nemáte na žehlení dostatek času? Nebo Vás to nebaví? Pro jednotlivce je nabízena služba žehlení a mandlování doma vypraného prádla. Žehlí na profesionálním žehlícím stole s vyvíječem páry, což Vám zajistí ještě lepší a šetrnější vyžehlení prádla.

Chemické čištění

Chemické čištění probíhá přímo v provozovně prádelny ve stroji na chemické čištění. Každý kus textilu potřebuje osobitou péči, popřípadě ošetření, což Vám zajistí ochotný a vyškolený personál prádelny Verona. Při čištění je používána antistatická úprava, aby byl Váš textil méně mačkavý a neelektrizoval.

Čištění skvrn

Každý kus prádla prochází pečlivou kontrolou před tím, než jde do pračky či jiného stroje. Výhodné je, pokud předem upozorníte na konkrétní znečištění, pokud i víte, čím bylo způsobeno. Toto velmi usnadní rozhodování, který speciální prostředek na skvrny bude použit. V prádelně Verona Vám vyškolený personál zajistí, že každá skvrna projde i ručním procesem odstranění, což do značné míry zvyšuje šanci na její lepší odstranění.

Půjčovna hotelového prádla

Pokud provozujete hotel nebo penzion, můžete využít službu zapůjčení hotelového prádla. Nejen, že to pro Vás bude ekonomicky výhodné řešení, ale zbavíte se tak starostí o poničené prádlo. Na praní a žehlení takto zapůjčeného hotelového prádla prádlena Verona poskytuje slevu ve výši 10%, kterou můžete sčítat i s dalšími slevami.

Odvoz i dovoz přímo k Vám

V rámci uspokojení časově zaneprázdněných klientů prádelna Verona rozšířila nabídku o odvoz a dovoz vlastní dopravou k Vám domů, nebo do práce v dohodnutém termínu v celém karlovarském kraji.

Pokud jste se rozhodli využít této služby, můžete objednávku zadat přímo na internetových stránkách prádelny Verony, nebo se v Karlových Varech vydat na hlavní třídu T.G.Masaryka 805/9.