Skladovací haly využije každá firma

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skladovací haly využije každá firma

Společnost Diamant Expo byla založena v roce 1996 jako nástupce firmy RDM Spilka která začala na trhu působit již od roku 1994. Sídlo firmy se nachází v Chabařovicích. V současné době se firma zabývá hlavně prodejem, výstavbou či pronájmem mobilních a výstavních hal, párty stanů nebo pagod. A také pořádáním různých výstav a veletrhů. Za několik let působení na trhu si získala firma hodně spokojených zákazníků nejen u nás ale také i u zahraničních klientů.

skladovací hala

Potřebujete skladovací nebo výrobní prostory?

Pokud máte větší pozemek a potřebujete prostory na uskladnění svých výrobků nebo dočasných i stálých výrobních prostor můžete si pořídit mobilní haly nebo stany. Společnost Diamant Expo nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem mobilních hal nebo stanů za velmi výhodné ceny oproti tradiční zástavbě.

Podívejte se, jaké nabízí firma Diamant Expo skladovací haly.

Výhody pronájmu

Velkou výhodou těchto hal a stanů je jejich rychlá stavba, dostavba, přestavba či rozšíření prostor pro Vaše aktivity a také v případě potřeby jejich rychlá demontáž. Snadnou údržbu a skladovatelnost jistě ocení každý zákazník. Mobilní haly a stany jsou hojně využívány nejen ve výstavnictví ale také v průmyslu a pro rodinné oslavy či firemní prezentace. Největší výhodou je že nepotřebujete stavební povolení.

Široká nabídka produktů společnosti

Mobilní haly a stany – jsou rychlé smontované i demontovatelné a mají snadnou údržbu. Používají se nejvíce jako skladové nebo dočasné výrobní prostory. Firma nabízí několik typů stanů a hal.

Párty stany – jsou označovány jako stany menších rozměrů a hodí se pro malé prezentace nebo rodinné oslavy. Rozměry 3 – 10 metrů.

Pagody – mají netradiční tvar zastřešení, nejvíce se využívají pro rodinné oslavy, firemní prezentace a pod. Rozměry 3 – 10 metrů, pagody jsou také šestiboké a osmiboké o průměru 6, 8 a 10 metrů.

Skladovací haly H – Line – jsou určeny pro extrémní povětrnostní podmínky a velké sněhové zatížení. Tato hala jako jediná má velice dobré izolační vlastnosti. Rozměry 10 – 30 metrů.

Skladovací hala S – Line – je určena pro středně i dlouhodobý pronájem, rozměry 10 – 20 metrů.

Speciální stany – tyto stany se vyrábějí jen na zakázku pro reklamní účely a nelze je ve většině případů pronajmout. Jsou využívány při sportovních a reklamních akcích a prodávají se v různých tvarech a velikostech vždy podle přání zákazníka.

Společenské stany Roder – se hodí pro všechny společenské akce. Rozměry 5 – 60 metrů a různých tvarů.

Doplňkové služby

Firma se nezabývá jen prodejem a pronájmem hal, ale také nabízí spoustu doplňkových služeb jako jsou: – rychlá a kvalitní výstavba, vhodné koberce, okna stěny, podlahy, dekorace, pódia a také samozřejmě servisní tým.

Akce a výstavy pro rok 2016

Dům a zahrada Louny – XX. ročník výstavy zaměřený na úpravu interiéru a exteriéru, je také prodejní a kontraktační.

Rodina a volný čas – VI. ročník a je spojený s výstavou Autosalon Louny

Potravinářský a nápojový salon – XVIII. ročník prodejní výstavy spojený s výstavou Člověk v přírodě.

Dům a bydlení Liberec – XII. ročník výstavy pro úpravu a zařízení našich obydlí. Výstava je spojená s Autosalonem Liberec.