Stan, který nezkazí žádnou oslavu

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stan, který nezkazí žádnou oslavu

Pokud chcete, aby vaše party proběhla vždy bez problému, v suchu a teple, musíte si pořídit náš zahradní party stan. Díky němu budete vy i vaši hosté chráněni před všemi nepřízněmi počasí. Slunce, vítr, déšť i chlad na vás budou krátcí. A jaký rozměr zvolit? Poradíme vám.

Skvělý společník do větru deště

Nejprodávanějšími party stany jsou rozhodně ty o rozměru 3 x 6 m. Do nich se vám pohodlně vejde velký oválný stůl s židlemi, bar, raut, hudební koutek a spousta veselých kamarádů. A celodenní party může začít. V horkých letních dnech jistě uvítáte stinný koutek, kde bude lépe i připraveným pochutinám, které rychle podléhají zkáze. Během dne se může objevit lehký letní deštík, před kterým vás stan také s přehledem ochrání. A k večeru, když se setmí a komáři začnou štípat, můžete party stan 3x6m akce uzavřít všemi bočnicemi a nejen, že na vás ten otravný hmyz už nebude moct, ale navíc budete i v teple. A pokud by se ochladilo opravdu hodně, je možné uzavřený stan vytápět plynovým nebo naftovým agregátem. V rámci bezpečnosti ale NIKDY ve stanu nerozdělávejte otevřený oheň, ani nepoužívejte tzv. „plynové hřiby“, které jsou bohužel velmi oblíbené.

stan_ktery_nezkazi

Kvalita je naší prioritou

Naše zahradní party stany se stanou nepostradatelnou součástí všech vašich grilovaček a oslav s rodinou a přáteli. S rozměrem 3 x 6 m se pohodlně vejdou na vaši zahradu doma i ke karavanu na dovolené. A pokud máte firmu, můžete zahradní stan využít i k propagaci na různých veletrzích, festivalech a jiných akcích.

Všechny stany oplývají kvalitním zpracováním kovových, plastových i látkových součástí. Klasické stany mají trubky z oceli, nůžkovéeloxovaného hliníku. Veškeré plachty (střechy, bočnice) jsou z nepromokavého materiálu a okna jsou mrazuvzdorná.

Kdyby se vám přeci jen stalo, že se některá ze součástí stanu pokazí, můžete jej kdykoli po dobu dvou let reklamovat. Případně do 14 dnů od zakoupení vrátit.