Stěhování nábytku z různých obchodních domů

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stěhování nábytku z různých obchodních domů

Vybavujete váš nový byt nábytkem a při jeho výběru jste nezůstali věrní jen jednomu obchodnímu domu. Vybrali jste si ve čtyřech obchodních domech, a když jste domlouvali přepravu nábytku do vašeho bytu, zjistili jste, že vše nejde přivézt v jeden den. Nemáte tolik volného času, abyste mohli na každého dopravce čekat v jiný den, a náklady na převoz také nejsou zanedbatelné. Zkusíte se tedy poohlédnout po vlastním přepravci, který by byl schopný vše přepravit v jeden jediný den a za jedny náklady.

Při přejezdech po Brně si společnost neúčtuje projeté kilometry

Protože jsou všechny obchodní domy v Brně, na internetu najdete hodně přepravních firem a také stěhovacích společností. Zaujala vás nabídka společnosti Stěhování Brno. Její ceny jsou oproti konkurenčním nabídkám o dost nižší, k tomu si do konečné ceny neúčtuje náklady na projeté kilometry v rámci Brna. Při přejezdech na čtyři místa to není zanedbatelná položka. Navíc je možné dohodnout si termín stěhování na víkend i na jakoukoli denní dobu, dokonale se tak společnost přizpůsobí vašemu volnému času. Vše bez dalších příplatků.

dodavka

Rozmontování nábytku jako doplňková služba

Stěhování může proběhnout rychle díky fyzicky zdatným pracovníkům, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhováním nábytku, problém není stěhování do schodů a ani ve stísněných prostorách. Za tyto služby si také společnost Stěhování Brno neúčtuje dodatečné příplatky. Nábytek obvykle obchodní domy prodávají rozložený do jednotlivých balíků. Pokud nechcete ztrácet čas montáží přivezeného nábytku, pracovníci společnosti vám jej smontují, také bez příplatku. Je možné si s nimi předem dohodnout i místa, kam mají smontovaný nábytek rozmístit.

Stěhování do Prahy

Firma Stěhování Brno zajišťuje stěhování po celé ČR a samozřejmě také stěhování do Prahy. Při náročnějším stěhování má firma možnost využít kapacity týmu Levné stěhování Praha, který se specializuje především na stěhování po Praze. S jakýmkoli dotazem se mohou klienti obrátit na telefonní linku uveřejněnou na internetových stránkách společnosti Stěhování Brno. Zákazníkům je k dispozici 24 hodin denně a odborníci vám hned mohou sdělit předběžnou cenu. Nebo vám mohou zaslat cenovou nabídku prostřednictvím emailu, který je též uvedený na internetových stránkách společnosti.